• Головна
  • Розпочався місячник санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів Хмельницької МТГ
10:41, 15 березня 2021 р.

Розпочався місячник санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів Хмельницької МТГ

 Розпочався місячник санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів Хмельницької МТГ

З 15 березня по 30 травня проводитиметься місячник санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів Хмельницької міської територіальної громади. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин.

Традиційно навесні місячник оголошується з метою поліпшення санітарного стану міста Хмельницького, а тепер і доєднаних до нього прилеглих населених пунктів після зими, проведення Дня довкілля і підготовки до святкування Великодня.

Міський голова доручив керівникам комунальних підприємств, установ та організацій та рекомендував керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.

Підприємствам, установам та організаціям різних форм власності під час проведення місячника належить виконати відновлювальні роботи в місцях порушення об’єктів благоустрою (проїжджі частини вулиць, тротуари, газони та зелені зони), здійснити підсів трави та посадку нових дерев та кущів.

Управлінню архітектури та містобудування доручено рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести рекламоносії у відповідність до вимог Закону України “Про рекламу”.

Комунальному підприємству «Міськсвітло», Хмельницькому міському району електромереж, комунальному підприємству «Електротранс» необхідно очистити опори від об’яв та рекламоносіїв, на які відсутні дозвільні документи.

Старостам старостинських округів – організувати прибирання територій населених пунктів в межах округу.

Головам комітетів самоорганізації населення в період місячника належить організувати прибирання територій мікрорайонів Лезневе, Книжківці, Ружична, Гречани, а головам квартальних комітетів доручено організувати прибирання у приватному секторі.

Комунальне підприємство "Спецкомунтранс" в період проведення місячника міський голова зобов’язав приймати сміття від комунальних підприємств на полігоні твердих побутових відходів безкоштовно.

Департаменту освіти та науки доручено рекомендувати закладам загальної середньої освіти провести урок природи (довкілля), присвячений місячнику санітарної очистки та благоустрою міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...