• Головна
  • На Хмельниччині поліцейські офіцери громади отримали помпові рушниці та службові автомобілі «Renault Duster»
09:17, 21 березня 2021 р.

На Хмельниччині поліцейські офіцери громади отримали помпові рушниці та службові автомобілі «Renault Duster»

На Хмельниччині поліцейські офіцери громади отримали помпові рушниці та службові автомобілі «Renault Duster»

Рік тому на Хмельниччині запрацювали поліцейські офіцери громади. Тоді на майдані Незалежності вони отримали 44 укомплектовані автомобілі. Для повної комплектації не вистачало тільки помпових рушниць. Сьогодні, як і обіцяли раніше, усі 58 поліцейських офіцерів громади області отримали зброю і ще 14 — службові автомобілі «Renault Duster».

Хмельниччина стала п’ятою областю в Україні, де приступили до роботи поліцейські офіцери громади. Перед призначенням кожен із них пройшов багатоетапний відбір, спеціальну поглиблену підготовку за участі українських та іноземних фахівців та стажування на базі поліції Дніпропетровської області, яка стала пілотною в проєкті.

— Рік тому ми одними з перших в Україні запустили на цій площі проєкт «Поліцейський офіцер громади». І сьогодні з впевненістю можу сказати, що цей проєкт став найуспішнішою формою співпраці поліції і громади, спрямованою на забезпечення якісних умов життя, безпеки і швидкого реагування на будь-які ситуації. Він дав можливість людям навіть у найвіддаленіших куточках області відчути себе у безпеці, — звертаючись до присутніх, зазначив Руслан Герасимчук, начальник ГУНП в Хмельницькій області.

На урочистостях були присутні керівники поліції області, представники органів місцевої влади та самоврядування, голови ОТГ та, власне, самі поліцейські офіцери громади.

Усі 58 поліцейських офіцерів громади отримали помпові рушниці. Ще 14 ПОГів, які до цього ділили транспорт з колегами, отримали службові автомобілі «Renault Duster». Тепер на Хмельниччині повністю виконана концепція «1 ПОГ — 1 автомобіль» — щоб поліцейський громади був максимально мобільним і якнайшвидше прибував на потребу громадян.

Принагідно ще 10 автомобілів отримали інші підрозділи поліції області.

— Мені приємно, що Хмельниччина є одним із регіонів держави, де створюється нова система управління безпекою, — звертаючись до присутніх, наголосив голова Хмельницької облдержадміністрації Сергій Гамалій. — І я дякую кожному з вас за те, що ви робите, що наші громадяни відчувають себе в безпеці.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
хз
22 березня 2021 р., 23:57
Да в безпеці нема слів.
заярний
23 березня 2021 р., 11:59
🤣🤣🤣,да да тепер нам нічого не загрожує,шкода що в нас все робиця на бумазі,ЖАЛЬ
Оголошення
live comments feed...