
10:27, 23 березня 2021 р.
Хмельничанин Ілля Коваль виборов золоту медаль на Чемпіонаті України з дзюдо

Завершився чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років, який тривав з 18 по 20 березня у місті Суми.
Близько 600 спортсменів з усієї України взяли участь у цьому чемпіонаті.
До складу збірної команди Хмельницької області увійшли і хмельничани, які гідно виступили на цих змаганнях.
Вихованець ДЮСШ «Динамо» Ілля Коваль виборов золоту нагороду у ваговій категорії 50 кг.
Підготував чемпіона тренер-викладач ДЮСШ «Динамо» Олексій Жижанов.
Вітаємо спортсмена та наставника з успішним виступом на чемпіонаті України та бажаємо успіхів у подальшому!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
10:39, 9 червня
10:55, 18 червня
09:05, 12 червня
12:31, Сьогодні
23:01, 15 червня