• Головна
  • «Датагруп» є одним із найшвидших провайдерів, на думку nPerf Speed Test
Новини компаній
11:00, 24 березня 2021 р.

«Датагруп» є одним із найшвидших провайдерів, на думку nPerf Speed Test

Новини компаній

Міжнародний сервіс nPerf, призначений для вимірювання швидкості підключення до інтернету, підбив підсумки 2020 року. Згідно з результатами тестування, «Датагруп» посіла друге місце в рейтингу за швидкістю завантаження та вивантаження. Середній показник завантаження в мережі компанії склав 52,82 Мб/с, а швидкість вивантаження – 51,49 Мб/с. Крім того, у тестах «Датагруп» продемонструвала здатність підтримувати затримку протягом періоду незалежно від навантаження на мережу (кількість підключених кінцевих користувачів). Загалом протягом періоду дослідження користувачі nPerf провели 400 935 тестів підключення до п'яти найбільших інтернет-провайдерів України – «Датагруп», «Київстар», «Ланет», «Укртелеком», Volia.

 «Датагруп» є одним із найшвидших провайдерів, на думку nPerf Speed Test, фото-1

«Нам приємно бачити незалежну оцінку якості наших послуг користувачами та міжнародними експертами ринку. nPerf Speed test складає щорічний звіт, в якому визначає компанії, що пропонують найвищу якість фіксованого інтернету в Україні. Цей звіт у черговий раз підтвердив, що ми гідно виконуємо наше головне завдання – забезпечувати абонентів високошвидкісним якісним інтернетом, надаючи при цьому безперервний доступ до наших послуг і сервісів», – підкреслив Володимир Лутченко, технічний директор компанії «Датагруп».

Нагадаємо, що за результатами незалежного рейтингового дослідження «Українська народна премія», в якому взяли участь понад 140 000 споживачів послуг, «Датагруп» здобула перемогу в номінації «Кращий інтернет-провайдер 2020 року». Це наймасштабніший в Україні щорічний конкурс, де в форматі онлайн-голосування українські споживачі визначають кращі товари та послуги.

Наразі «Датагруп» надає домашнім користувачам доступ до інтернету за різними технологіями, що дозволяє підключатися до всесвітньої мережі в будь-якому куточку країни. Сервіси й послуги компанії дозволяють використовувати безмежні можливості інтернету та відкривати світ цікавого телебачення, не виходячи з власного будинку. Надійність та зручність – це принципи, якими керується «Датагруп» надаючи послуги своїм абонентам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...