![](https://s.0382.ua/section/logo/upload/pers/102/logo.png?20240727)
10:42, 24 березня 2021 р.
Поліція попереджує: На Хмельниччині продовжують орудувати шахраї
![Поліція попереджує: На Хмельниччині продовжують орудувати шахраї Поліція попереджує: На Хмельниччині продовжують орудувати шахраї](/dist-assets/images/cap.jpg)
21-22 березня до територіальних підрозділів поліції області надійшло 8 звернень громадян, які стали жертвами шахраїв. Більшість із потерпілих купували товари через мережу Інтернет. Ще двох бабусь із Славути ошукали за схемою «ваш родич у біді». Наразі за усіма фактами поліцейські відкрили кримінальні провадження і працюють над встановленням зловмисників.
21 березня до поліції надійшло 5 звернень громадян стосовно шахрайських дій щодо них. Так, невстановлена особа через один із месенджерів зв’язалась із 41-річною хмельничанкою та під приводом купівлі мобільного телефону, оголошення про що було розміщено на одному із сайтів, шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами потерпілої в сумі 15 945 гривень.
Цього ж дня 36-річний красилівчанин перерахував 16 000 гривень, купуючи через інтернет автомобіль «ВАЗ 2106». Після перерахунку коштів зв’язок з продавцем перервався.
Невстановлена особа, переписуючись із 50-річним хмельничанином, під приводом купівлі мобільного телефону зняла з рахунку потерпілого 4993 гривні.
І в Славуті двох пенсіонерок віком 74 та 79 років шахраї ошукали за схемою «ваш родич у біді». У першому випадку потерпіла передала зловмисникам 12 тисяч гривень і золоті прикраси, а в іншому — 26 тисяч гривень.
22 березня до поліції надійшло 3 заяви про шахрайства. Зокрема, звернулись представники однієї із агрофірм, які мали намір придбати 170 тон мінеральних добрив і перерахували, як вони вважали, дистриб’ютору 888 тисяч гривень. Проте до цього часу добрив так і не отримали.
30-річний житель Старокостянтинова, купуючи за оголошенням в Інтернеті бочки «Єврокуб», перерахував шахраям 2800 гривень, після чого зв’язок з ними перервався.
А 49-річна хмельничанка, спокусившись на пропозицію придбати талони на дизельне паливо, перерахувала шахраям 2220 гривень.
За усіма вищеперерахованими фактами працівники поліції відкрили кримінальні провадження і наразі працюють над пошуком зловмисників. Принагідно правоохоронці закликають громадян бути більш обачними зі своїми заощадженнями. І особливе прохання — розповідати про найпоширеніші схеми шахрайств людям похилого віку, адже вони належать до вразливої категорії громадян і легко піддаються впливові зловмисників.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
24 липня
Міофасціальний масаж тіла: Глибоке розслаблення м’язів та фасцій
Новини компаній
17:00
9 липня
Продається добре налагоджений сервіс онлайн-друку фотографій
Новини компаній
11:00
14 червня
Вигідний початок літа: на тримери від Dnipro-M діють знижки
Новини компаній
09:00
11 червня
Цукровий діабет - основні симптоми
Новини компаній
15:00
30 травня
Тиждень знижок Green Friday До -50% на інструменти
Новини компаній
09:00
29 травня
13:00
28 травня
Green Friday від Dnipro-M: до -50% на сезонну техніку, інструменти для дому і майстерності
Новини компаній
09:00
24 травня
Спецтема
Оголошення
12:56, 21 липня
23
11:24, 23 липня
7
live comments feed...