• Головна
  • В Україні відновили правила видачі автомобільних номерів
12:47, 25 березня 2021 р.

В Україні відновили правила видачі автомобільних номерів

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат.

Сервісні центри МВС видаватимуть на транспортні засоби номерні знаки тільки своєї області, незалежно від місця прописки власника. Про це повідомляє прес-служба Головного сервісного центру МВС.

"Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ від 2 березня 2021 року за № 166, який набирає чинності з моменту опублікування. Він встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів і вимоги до них. Зокрема визначено правила застосування, типи і основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту і технічних характеристик", - ідеться в повідомленні.

Основним нововведенням, яке впроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної приналежності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було досі, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Відзначається, що зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які українці залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

"Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат, що призведе до економії бюджетних коштів", - зазначили у відомстві.

В Україні відновили правила видачі автомобільних номерів, фото-1

 Коди, що позначають регіон місця реєстрації авто. Фото: hsc.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...