
10:16, 26 березня 2021 р.
Юні хмельницькі стрільці здобули перемогу на чемпіонаті України

20-22 березня у місті Львові відбувся командний чемпіонат України з кульової стрільби серед юнаків та дівчат.
Як зазвичай, наші спортсмени гідно виступили на цих змаганнях. Міські спортсмени представляли декілька команд. За підсумками змагань команда дівчат у складі Тарканій Маргарити, Цвігун Ельзи і Бондар Софії здобула впевнену перемогу, а команда юнаків у складі Рабійчука Ігоря, Драло Іллі та Красоти Давида стала другою.

Тренує спортсменів Заслужений тренер України Петро Бардецький.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
08:50, 9 червня
13:44, 17 червня
10
10:18, 11 червня
21