
13:24, 26 березня 2021 р.
За програмою Володимира Зеленського райцентри на Хмельниччині отримали сучасні приймальні відділення у лікарнях

У рамках президентської програми «Велике будівництво» по всій країні продовжується реконструкція приймальних відділень лікарень, завдяки чому значно скорочується час для порятунку хворих. На офіційній сторінці «Великого будівництва» у Facebook оприлюднені фото, на яких видно, як зараз виглядають приймальні відділення у Хмельницькій області.
Зокрема, на завершальній стадії реконструкція приймального відділення центральної районної лікарні у місті Городок. Городоцька центральна районна лікарня, яка вміщує 100 ліжок, буде оснащена усім необхідним медичним обладнанням. Нове приміщення та сучасне медобладнання допоможуть лікарям ефективніше та швидше допомагати пацієнтам.
У місті Волочиськ також підходить до завершення реконструкція приймального відділення центральної районної лікарні. Для медичного закладу, що вміщує 70 ліжок, це особливо важливо, оскільки на нього припадає одне з найвищих у області навантажень через пацієнтів з коронавірусом.
Як повідомив раніше заступник керівника Офісу президента, координатор програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко, в 2021 році будуть реконструйовані 177 приймальних відділень по всій країні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
08:50, 9 червня
13:44, 17 червня
10
10:18, 11 червня
21