Зелене місто: У Хмельницькому розробляють План дій

 Зелене місто: У Хмельницькому розробляють План дій, Палій Вадим

Розпочалась робота над розробкою Плану дій «Зелене місто» (Green City Action Plan), у межах програми «Зелені міста» (Green Cities) Європейського банку реконструкції та розвитку. У 2019 році місто Хмельницький доєдналося до програми «Зелені міста», ставши четвертим українським та тридцять другим у світі учасником програми.

«План дій «Зелене місто» — це документ, у якому буде проаналізовано та прописано заходи, завдяки яким можна буде поліпшити загальну екологічну ситуацію, муніципальну інфраструктуру, створити комфортні умови для жителів міста.

Розроблятиме План дій британська компанія ATKINS, яка понад 80 років займається консультуванням з проектування, будівництва та інжинірингу у партнерстві з «Білфінгер Тебодін Україна».

За часовими рамками, які озвучили на першій онлайн-зустрічі експерти ATKINS, розробка цього Плану займе близько року. Також вони представили команду, методологію та окреслили найближчі заходи. Перший етап — це збір актуальних показників.

З боку міста куруватиме проєкт офіс реалізації проєкту «Розумне Довкілля Хмельницький».

 Зелене місто: У Хмельницькому розробляють План дій, фото-1  Зелене місто: У Хмельницькому розробляють План дій, фото-2  Зелене місто: У Хмельницькому розробляють План дій, фото-3  Зелене місто: У Хмельницькому розробляють План дій, фото-4

Розробка Плану дій «Зелене місто» для Хмельницького здійснюється за донорської підтримки Шведського Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA)» - зазначив на власній сторінці у мережі Фейсбук Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

екологія хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі