• Головна
  • На Хмельниччині з 1 квітня вводяться обмеження для вилову водних біоресурсів
Увага!
11:37, 1 квітня

На Хмельниччині з 1 квітня вводяться обмеження для вилову водних біоресурсів

Увага!
На Хмельниччині з 1 квітня вводяться обмеження для вилову водних біоресурсів

З 1 квітня на більшості водойм Хмельниччини, через початок масового нересту риб, вводяться обмеження для вилову водних біоресурсів.

Любительський та спортивний лов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах заборонено:

- у всіх водосховищах, озерах, ставках (за винятком ізольованих природних або штучно створених водних об’єктів, наданих в оренду суб’єктам господарювання, що здійснюють свою діяльність на умовах аквакультури) з 1 квітня по 10 червня (включно);

у всіх річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня(включно);

в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені ) з 1 квітня по 30 червня (включно).

Крім того, з 1 квітня по 30 червня (включно) на всіх рибогосподарських водних об’єктах забороняється лов (добування) раків під час виношування ними ікри, личинок та першої линьки.

Порушення правил рибальства карається як накладенням штрафів, так і притягненням до кримінальної відповідальності. Сума штрафів за порушення правил рибальства згідно КУпАП становить від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Закликаємо громадян дотримуватись Правил любительського і спортивного рибальства. У разі виявлення порушення - прохання терміново повідомляти на «гарячу лінію» Хмельницького рибоохоронного патруля: (0382) 79 20 88 або (068) 384 98 10.

#екологія #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...