• Головна
  • Від 1 квітня до 30 червня триватиме весняний призов громадян
13:55, 1 квітня

Від 1 квітня до 30 червня триватиме весняний призов громадян

Від 1 квітня до 30 червня триватиме весняний призов громадян

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» та наказу Військового комісара Хмельницького об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 01.03.2021 №44 у квітні-червні 2021 року проводитиметься призов громадян на строкову військову службу. Порядок проведення весняного призову громадян у Хмельницькій міській територіальній громаді затверджено розпорядженням Хмельницького міського голови від 30.03.2021 №86.

На строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України, у квітні-червні 2021 року з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Для проведення призову юнаків на строкову військову службу розпорядженням міського голови створено призовну комісію, яку очолила керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій, затверджено її основний і резервний склад. Затверджено графік засідань призовної комісії, які розпочнуться з 1 квітня та триватимуть до 30 червня цього року, а також склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників. Міське управління охорони здоров’я забезпечить роботу комісії для проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Передбачається, що призовну комісію пройде близько 6400 хмельницьких юнаків.

Розпорядженням визначені також зобов’язання та завдання для організації призову керівникам інших виконавчих органів міської ради.

Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення Операції об'єднаних сил не будуть.

НАКАЗ

Військового комісара Хмельницького об'єднаного міського територіального

центру комплектування та соціальної підтримки

(з адміністративно-господарської діяльності)

01.03.2021 р. № 44

Про проведення у місті Хмельницькому

чергового призову громадян України

на строкову військову службу

до Збройних Сил України

та інших військових формувань України

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24.02.2015 № 71/2021 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2021 році» з метою призову громадян України в період з квітня по травень 2021 року на строкову військову службу наказую:

1. З’явитись на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу громадян, яким в період чергового призову виповнилось 18 років, а також громадяни, які народились 1994-2003 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.

2. Громадяни України, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Хмельницький вулиця Проскурівська, будинок 35 в зазначений час з документами, що вказані в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути в Хмельницький об`єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в період з квітня по травень 2021 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Хмельницького та Хмельницького району, зобов’язані негайно повернутися до місця свого проживання та з’явитися в Хмельницький об`єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності зобов’язані на вимогу Хмельницького об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки оповістити призовників про їх виклик та забезпечити своєчасне їх прибуття за цим викликом.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Хмельницького об`єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Військовий комісар Хмельницького об’єднаного

міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки

підполковник Валерій ЦИЦЮРСЬКИЙ

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...