• Головна
  • Резонанс: податківцями викрито схему легалізації бюджетних коштів у розмірі 11 мільйонів гривень
11:21, 2 квітня

Резонанс: податківцями викрито схему легалізації бюджетних коштів у розмірі 11 мільйонів гривень

Співробітниками відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Хмельницькій області спільно з оперативним управлінням ГУ ДФС у Хмельницькій області викрито схему легалізації бюджетних коштів у сумі 11 млн грн, чим завдано збитків бюджету територіальної громади. Як встановили податківці, у 2018 році посадовою особою одного із суб’єктів господарювання придбано земельну ділянку за символічну суму - близько 30 тис. гривень.

Надалі в результаті певних маніпуляцій з документами на право власності, вартість даної земельної ділянки різко збільшилась, і вже в 2019 році становила 11 млн гривень. Саме за таку вартість дана земельна ділянка була придбана для потреб комунального підприємства. Слід зазначити, що це була єдина господарська операція даного суб’єкта господарювання.

Отримані кошти транзитом були перераховані на розрахунковий рахунок фіктивного підприємства з метою переведення їх у готівку. При цьому у ході здійсненої даної господарської операції жодної гривні податків не сплачено до бюджету.

Наразі зібрано достатньо доказової бази для документування даної тіньової оборудки, матеріали спрямовано до правоохоронних органів для прийняття відповідного рішення.

#кримінал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...