• Головна
  • Правильний вибір: чому варто бути клієнтом «Хмельницькгаз Збуту»
Новини компанії
18:51, 5 квітня

Правильний вибір: чому варто бути клієнтом «Хмельницькгаз Збуту»

Новини компанії
Правильний вибір: чому варто бути клієнтом «Хмельницькгаз Збуту»

Після відкриття ринку газу, українці можуть вільно обирати постачальників. Однак не всі нові гравці ринку здатні виконати рекламні обіцянки. У цьому на власному досвіді переконалися три з половиною сотні подолян, які змінили постачальника, «обпеклися» і повернулися до надійного й перевіреного часом «Хмельницькгаз Збуту».

Наразі ліцензію на продаж газу отримали понад 800 постачальників. Щодня нові гравці пропонують українцям свої послуги. Водночас, у квітні 2021 року закінчилися дія урядового рішення про встановлення граничної ціни на газ у 6,99 грн за кубометр, і блакитне паливо у деяких компаній почало дорожчати. Попри зростання вартості енергоресурсу в Європі, «Хмельницькгаз Збут» залишив ціну на газ для своїх клієнтів незмінною – 6,99 грн за кубометр.

«При виборі постачальника блакитного палива, звісно, насамперед більшість звертає увагу на ціну. Проте обов’язково раджу також пересвідчитися у надійності та зручності компанії – наявності ліцензії, тривалості роботи і забезпеченні належних умов обслуговування», – говорить директор ТОВ «Хмельницькгаз Збут» Андрій Левицький.

За його словами, живе спілкування та індивідуальний підхід і досі залишаються актуальними для багатьох споживачів. Саме тому, крім онлайн сервісів, постачальникам необхідно володіти ще розгалуженою мережею центрів обслуговування клієнтів, адже розв’язання складних питань на місці з конкретним менеджером дуже важливе. Про це свідчать відгуки нових-старих клієнтів, які повернулися до «Хмельницькгаз Збуту».

Вони пояснюють, що деякі несумлінні надавачі послуг просто не забезпечили належної комунікації з людьми – не подбали про фізичні точки контакту чи надавали нефахові й незрозумілі консультації. Задля комфорту потенційних клієнтів, ТОВ «Хмельницькгаз Збут» також пропонує просту і зрозумілу процедуру укладення договорів.

Аби стати клієнтом компанії, необхідно подати заяву-приєднання. Зробити це можна:

Зі свого боку менеджери компанії максимально спростять та прискорять усі необхідні кроки. Наразі кількість клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» вже зросла до 415 тисяч домогосподарств.

Нагадаємо, з 1 травня уряд планує запровадити річний контракт на газ, за яким ціна на блакитне паливо буде фіксованою протягом року. Це застрахує українців від сезонних стрибків ціни, гарантує стабільне постачання енергоресурсу, а також зробить прогнозованими суми в платіжках.

ТОВ «Хмельницькгаз Збут» готовий запропонувати споживачам річний продукт на конкурентних умовах.

#Правильний_вибір #варто #бути #клієнтом #«Хмельницькгаз_Збуту»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...