
10:02, 9 квітня 2021 р.
Хмельницькі боксери показали достойний результат на міжнародному турнірі

Днями в Херсоні відбувся XV Міжнародний турнір пам'яті Мангера класу «A» з боксу серед чоловіків.
На ринг виходили найкращі боксери, які представляли потужні боксерські держави світу. В цьому році спортсмени 10 країн змагалися за нагороди.
В змаганнях взяли участь також спортсмени ДЮСШ № 2 «Авангард», які здобули медалі різного гатунку:
- В’ячеслав Гаврилюк – 1 місце у ваговій категорії +91 кг;
- Владислав Вєтошкін – 1 місце у ваговій категорії 57 кг;
- Дмитро Герман –1 місце у ваговій категорії 91 кг;
- Максим Драч – 3 місце у ваговій категорії +91 кг;
- Павло Гула – 3 місце у ваговій категорії 75 кг;
Підготували спортсменів Анатолій та Андрій Чумакови та Дмитро Смагула.
Вітаємо спортсменів та тренерів та бажаємо впевнених перемог у майбутніх змаганнях!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
10:17, 11 червня
08:50, 9 червня
10:18, 11 червня
16
09:05, 12 червня