
10:53, 13 квітня 2021 р.
13 квітня у Хмельницькому завершується опалювальний сезон

У зв'язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря вище +8 °С з 13 квітня 2021 року в місті Хмельницькому припиняється опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Олександр Симчишин.
Водночас, міський голова зобов’язав комунальні підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі» здійснювати опалення лікувально-профілактичних установ, дошкільних, шкільних закладів міста, незалежно від форм власності, на підставі звернень керівників закладів та установ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
10:17, 11 червня
08:50, 9 червня
10:18, 11 червня
16
09:05, 12 червня