• Головна
  • В Хмельницькому триває будівництво Палацу спорту
21:09, 13 квітня

В Хмельницькому триває будівництво Палацу спорту

В Хмельницькому триває будівництво Палацу спорту

«Триває будівництво нашого Палацу спорту. Поки що робимо це винятково за кошти міського бюджету (ті понад 17 млн грн, що виділили на грудневій сесії). У 2020 році усі роботи так само робили винятково за кошти міського бюджету.

До 20 квітня – термін подачі заявок на державне співфінансування. Ми першими подали повний пакет документів і дуже чекаємо кроку назустріч від держави. Бо це не міський об’єкт, а споруда загальноукраїнського рівня.

За умови наявності фінансування можемо завершити його до кінця 2021 року, а то і раніше!

З цікавого: тут буде три режими світла, два режими звуку (концертний і спортивний), три види покриття, яке буде монтуватися залежно від потреб для змагань світового рівня щонайменше з п’яти олімпійських видів спорту. Спеціальна пропускна система. Понад 3000 місць в головній арені, 4 окремих спортивних зали по 330-350 кв м кожен. Тренажерні, фітнес зали, кав’ярня, парковка.

Дитячі спортивні заклади, виставки, концерти, розваги, тренування, ігрові та індивідуальні види спорту – це лише невеликий перелік функцій Палацу спорту», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

#спорт #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...