
12:26, 17 квітня 2021 р.
Хмельницькі ТОРівці знову виявили ймовірного "закладчика"

Близько 13-ї години на вулиці Богуна співробітники роти ТОР помітили чоловіка, який спочатку копирсався у ґрунті, а побачивши службовий автомобіль заметушився та намагався покинути місце події.
Ним виявився 20-річний хмельничанин, у якого були присутні явні ознаки наркотичного сп'яніння.
Далі під час поверхневої перевірки у чоловіка виявили 15 пластикових колб із порошкоподібною речовиною та ще 17 згортків обмотаних кольоровою ізоляційною стрічкою із такою ж речовиною.


Патрульні одразу викликали слідчо-оперативну групу та забезпечили охорону місця події.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
15:22, 19 червня
5
23:01, 15 червня