На Хмельниччині представники ICITAP знайомляться з результатами роботи поліцейських

На Хмельниччині представники ICITAP знайомляться з результатами роботи поліцейських

Вже рік, як на Хмельниччині працюють поліцейські офіцери громади. Головним міжнародним партнером цього проєкту є ІСІТАР — Міжнародна програма підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування в Україні Міністерства юстиції США. Відтак, цього тижня представники ІСІТАР завітали на Хмельниччину, щоб ознайомитись з результатами роботи ПОГів за рік. Перша зустріч відбулась в Колибаївці на Кам’янеччині.

Протягом тижня представники ІСІТАР безпосередньо та через інтернет-зв’язок поспілкуються з усіма поліцейськими офіцерами громади області. Перша зустріч відбулась на поліцейській станції у с. Колибаївка.

Міжнародні партнери знайомляться з матеріально-технічним забезпеченням поліцейських, цікавляться, як налагоджені взаємовідносини з керівництвом громади та безпосередньо мешканцями. Які проблеми турбують людей і як їх вирішують ПОГи тощо. З правоохоронцями проводять співбесіди та анкетування.

Окрім поліцейських, представники ІСІТАР зустрічаються також з представниками громад, щоб отримати всебічну і неупереджену інформацію.

— ІСІТАР — наші головні партнери в реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», — говорить Валентин Білянський, заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області. — Вони брали активну участь на всіх етапах реалізації проєкту та продовжують надалі підтримувати нас. Сподіваюсь, незабаром на Хмельниччині стартує другий етап реформи і кожна громада матиме свого поліцейського.

хмельницький
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі