• Головна
 • Брендування авто: переваги такого виду реклами та де її замовити
Новини компаній
13:00, 12 травня 2021 р.
Надійне джерело

Брендування авто: переваги такого виду реклами та де її замовити

Новини компаній
Брендування автомобіля Чернівці

Брендування автомобіля Чернівці

З кожним роком все більше керівників фірм та компаній замислюються про обклеювання службового транспорту, адже брендинг - це досить ефективний спосіб зовнішньої реклами. Її ефективність Ви можете оцінити самі, адже нерідко багатьом з нас, особливо в години пік, доводиться стояти у корках і яскраво обклеєне авто привертає увагу як водіїв, так і людей, що ходять тротуарами міста. 

Брендування можуть собі дозволити не лише великі фірми, а й невеличкі компанії з одним корпоративним автомобілем. Машини в наш час мають майже усі підприємства, а це великий простір для реклами. 

Брендування авто у Чернівцях:

Розміщення реклами на корпоративному автомобілі доволі ефективне, але варто розуміти, що вона має бути яскравою, відповідати стилю компанії та гармонійно поєднуднуватися, тож для цієї справи найкраще звернутися у рекламне агентство “ЛІДЕР-ЛТД”.

На машині можна розмістити Ваш логотип або й повний рекламний блок. Все, що потрібно - обклеїти машину плівкою з надрукованою на ній рекламною інформацією. З якісним оформленням Ваш автомобіль перетвориться на інформаційний мобільний стенд. Брендоване авто не лише буде Вас рекламувати, але й працюватиме на впізнаваність бренду та залучатиме нових клієнтів. Окрім того - це хороший спосіб заощадити кошти, адже авто - площина для розміщення, за яку не потрібно платити оренду. Ви платите один раз за поклейку, а натомість отримуєте цілодобову рекламу, яку бачать тисячі потенційних клієнтів !

Відповідно до Ваших побажань існують різні типи оформлення такого виду реклами. 

Основні види брендування:

 • реклама на вікнах транспорту;
 • написи на машині;
 • різноманітні наклейки;
 • магнітна реклама;
 • повне обклеювання автомобіля брендованою рекламою.

Брендинг автомобілів - це один з рідкісних видів реклами, що поєднує в собі максимальну ефективність при мінімальних витратах.

Перевага його ще й тому, що такий вид реклами має низьке рекламне оточення навколо. З великого потоку проїжджаючого транспорту лише одиниці автомобілів «одягнені» в фірмову символіку, що, безсумнівно, привертає увагу різних аудиторій людей, а креативно і якісно виконаний брендинг завжди сприймається з великим інтересом та позитивом.

Коротко про переваги брендування авто:

 • мобільність;
 • відсутність прив'язки до географічного положення;
 • орієнтованість на широке коло цільової аудиторії;
 • низьке рекламне оточення;
 • відносно низька вартість.

Переваги, звісно, очевидні, але в голові мимоволі виникає картинка: машина розібрана, місяць стоїть на СТО і компанія залишилася без основного транспорту. Сміливо відкиньте ці думки, оформлення машини здебільшого не потребує її розбирання чи великої кількості часу, залежно від складності, виготовити й наклеїти на автомобіль рекламу можна за один - декілька днів.

Де замовити брендування автомобіля у Чернівцях:

Виготовленням та поклейкою реклами на авто у Чернівцях займається компанія “ЛІДЕР-ЛТД”. 

Професійні дизайнери допоможуть Вам розробити макет майбутньої реклами, а поклейка пройде швидко та якісно. 

Звертайтеся - рекламне агентство “ЛІДЕР-ЛТД” надає гарантії на зовнішню рекламну та працює з кожним клієнтом індивідуально:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#брендування авто #брендований автомобіль #замовити поклейку машини рекламою #рекламне агентство ЛІДЕР-ЛТД Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...