• Хмельницькі спортсмени вибороли нагороди різного ґатунку на Всеукраїнських змаганнях з кульової стрільби
10:02, 23 квітня 2021 р.

Відмінно виступили хмельничани на "Поліському полюванні" – Всеукраїнських змаганнях з кульової стрільби з пневматичної та малокаліберної зброї серед дорослих, які проходили з 18 по 22 квітня у Чернігові.

Більше ста учасників, серед яких були найсильніші спортсмени України, з 19-ти областей боролись за нагороди.

Майстер спорту України міжнародного класу Ігор Кізима завоював три золоті медалі, МСМК Денис Баблюк став бронзовим призером.

Ще одна золота медаль на рахунку МСМК Крістіни Гілевич. Спортсменка у вправі МГ-12 (стрільба з малокаліберної гвинтівки по рухомій мішені, 60 залікових пострілів на дистанцію 50 метрів) оновила свій же рекорд України.

Четверте місце у Заслуженого майстра спорту Андрія Гільченка.

Тренерська рада національної збірної розглядала дані старти як останній етап відбору на чемпіонат Європи та світу зі стрільби з малокаліберної зброї. Четверо хмельничан його успішно пройшли.