
12:37, 26 квітня 2021 р.
На Чемпіонаті України з кікбоксингу хмельницькі спортсмени здобули 13 нагород

У місті Бровари, Київської області, завершився чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів (всі розділи), який тривав з 22 по 25 квітня. У змаганнях взяли участь та напружено боролись за нагороди спортсмени з усієї України.
За результатами чемпіонату хмельницькі спортсмени здобули такі нагороди:
- Андрейчук Роман - 1 місце, К-1, 51 кг;
- Пшеничний Роман - 1 місце, лоу-кік, 77 кг;
- Кльоц Софія - 2 місце, лоу-кік, 56 кг;
- Невмержицький Олександр - 3 місце, К-1, 57 кг;
- Баранецька Луїза - 1 місце, лайт, 32 кг,;
- Владико Тимур - 1 місце, лоу, 60 кг;
- Ільїн Владислав - 1 місце, лоу, 67 кг;
- Агаєв Хейял - 2 місце, лоу, 54 кг;
- Новиков Єгор - 3 місце, лоу, 57 кг;
- Дячок Євген 3 місце, лоу-кик, 71 кг;
- Товстюк Владислав - 3 місце, лоу-кік, 42 кг;
- Жуковський Ілля - 1 місце, лоу-кік, 54 кг;
- Стойко Антон - 3 місце, лоу-кік, 54 кг.


Підготували спортсменів такі тренери-викладачі: Когут Сергій, Панасюк Роман, Савін Сергій, Пацирук Олександр.
Вітаємо спорстменів та наставників з гарним виступом та бажаємо багато перемог у майбутньому!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
13:43, 17 червня
86
08:50, 9 червня
15:22, 19 червня
5
08:50, 9 червня
10:55, 18 червня