• Головна
  • Хмельницький починає розробку Плану дій «Зелене місто» в рамках Програми ЄБРР «Зелені міста»
09:55, 29 квітня 2021 р.

Хмельницький починає розробку Плану дій «Зелене місто» в рамках Програми ЄБРР «Зелені міста»

Хмельницький починає розробку Плану дій «Зелене місто» в рамках Програми ЄБРР «Зелені міста»

Підготовка Плану дій відбувається в рамках Програми «Зелені міста» Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за фінансової підтримки Швеції.

«План дій «Зелене місто» — це документ, у якому буде проаналізовано та прописано заходи, завдяки яким можна буде поліпшити загальну екологічну ситуацію, муніципальну інфраструктуру, екологічний транспорт, енергоефективність, поводження з побутовими відходами, повітря і т.д.

Розроблятиме План дій британська компанія ATKINS, яка понад 80 років займається консультуванням з проектування, будівництва та інжинірингу. Над розробкою працюватиме у партнерстві з «Білфінгер Тебодін Україна».

Хмельницький став одним із 42 міст світу, хто долучився до програми загальною вартістю понад 2.5 млрд Євро та взяв на себе зобов’язання щодо підготовки Плану дій, який має сформулювати для міста унікальну відповідь на екологічні потреби сьогодення та сприятиме розбудові кращого більш сталого майбутнього для мешканців», - розповів міський голова Олександр Симчишин.

ЄБРР надав фінансування місту на реабілітацію та модернізацію інфраструктури твердих побутових відходів в рамках Проекту твердих побутових відходів у Хмельницькому, що став «стимулюючим» інвестиційним проектом, ініційованим в межах Рамкової програми «Зелені міста», і який матиме тісний зв'язок з процесом підготовки Плану дій «Зелене місто» .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...