• Головна
  • В одному із мікрорайонів Хмельницького відкрили мобільний бібліотечний пункт
12:11, 21 травня 2021 р.

В одному із мікрорайонів Хмельницького відкрили мобільний бібліотечний пункт

В одному із мікрорайонів Хмельницького відкрили мобільний бібліотечний пункт

У мікрорайоні Ружична відкрили мобільний бібліотечний пункт бібліотеки-філії №7 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Він обслуговуватиме читачів мікрорайону двічі на тиждень: у вівторок (з 9.00 до 12.00) та у четвер (з 14.00 до 17.00). Книги замовлятимуть з фонду бібліотеки-філії №7, який складає понад 38 тисяч видань для дітей та дорослих.

Ідея створення книгозбірні у цьому мікрорайоні належить його мешканцю Едуарду Нікітіну. Ружична досить велика, тут проживає понад три тисячі людей, є школа та садочок, а бібліотеки не було вже цілих 20 років. До найближчої ж книгозбірні (а це якраз і є філія №7, що по вулиці Інститутській, 8) доїхати складно, особливо людям пенсійного віку.

Аби відкрити бібліотеку, мешканці мікрорайону звернулися з проханням до міського голови Олександра Симчишина, якому у 2020 році надіслали відповідне електронне звернення. Ініціативу жителів Ружичної підтримали і депутати міської ради. 21 квітня цього року сесія міської ради затвердила Статут Централізованої бібліотечної системи Хмельницької територіальної громади, у якому бібліотечний пункт бібліотеки-філії №7 (за адресою – вул. Кам’янецька, 172) увійшов до переліку книгозбірень громади.

Відкриття мобільного бібліотечного пункту для обслуговування мешканців мікрорайону Ружична відбулось у рамках реалізації Програми розвитку Хмельницької міської територіальної громади у сфері культури на 2021-2025 роки «Нова лінія культурних змін».

На святкову подію запросили школярів місцевої загальноосвітньої школи №19. Для них влаштували вікторини, запропонували повідгадувати загадки, організували ігри. Також дітвора отримала книжкові та солодкі подарунки.

Досить символічним виявився той факт, що бібліотечний пункт у Ружичній створили в тому ж приміщенні, в якому ще у другій половині ХІХ століття на базі земської школи було сформовано невеличку бібліотеку.

Мікрорайон поповнився новим культурно-інформаційним простором, у якому її жителі зможуть брати книги, спілкуватися, обмінюватися думками та організовувати своє дозвілля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...