• Поліцейський спецпризначенець з Хмельницького став дворазовим чемпіоном України з універсального бою
17:33, 24 травня 2021 р.

17-20 травня у Хмельницькому, на стадіоні спорткомплексу «Поділля», проходив Чемпіонат України з універсального бою серед дорослих і юніорів.

У своїй ваговій категорії боєць роти поліції особливого призначення ГУНП в Хмельницькій області Артур Гончаренко здобув переконливі перемоги як у розділі «лайт», так і в розділі «класика». У командному заліку Хмельниччина теж здобула перемогу і піднялась на найвищий щабель п’єдесталу.

Участь у Чемпіонаті взяло 120 учасників із 12 областей України та м. Києва. Серед них — прикордонники, поліцейські, військовослужбовці Нацгвардії, ЗСУ, рятувальники та цивільні спортсмени.

Нагадаємо, що універсальний бій – це комплексний вид спорту, який складається з подолання смуги перешкод, стрільби, метання ножів та бою у рингу.

Боєць роти поліції особливого призначення ГУНП в Хмельницькій області Артур Гончаренко у своїй ваговій категорії здобув переконливі перемоги як у розділі «лайт», так і в розділі «класика». Ці «золоті» медалі зробили значний внесок у командну перемогу Хмельниччини на чемпіонаті.

Вітаємо Артура Гончаренка з черговим успішним виступом на спортивній арені і бажаємо подальших перемог.