• Головна
  • Твердопаливні котли Altep — запорука тепла й комфорту
Новини компаній
09:22, 30 травня 2021 р.

Твердопаливні котли Altep — запорука тепла й комфорту

Новини компаній

Щороку питання вартості природного газу набуває актуальності, адже з настанням опалювального періоду споживачі отримують квитанції з підвищеними цінами на тепло. Пелетні котли бренду Altep допоможуть кожному стати незалежним від коливань цін на ринку.

Компанія «Альтеп-Центр» функціонує на ринку опалювального обладнання з 2008 року. За цей період серед задоволених клієнтів значаться понад 30 тисяч осіб. Агрегати стали надійним постачальником тепла не тільки в приватних домоволодіннях, а й на різних промислових об'єктах. Підприємство має потужну виробничу базу, де виготовляється продукція у відповідності із сучасними автоматизованими вимогами.

Твердопаливні котли Altep — запорука тепла й комфорту, фото-1

Пелетні котли: пристрій і принцип роботи

Робота котлів пелетних побудована за принципом верхнього пошарового горіння з автоматичним поданням палива зі спеціального бункера в камеру. На цьому етапі відбувається розпалювання та подача палива, підтримується сам процес горіння, відбувається гасіння та ректифікація пальника.

Українські пелетні котли Altep як паливо використовують пресовані гранули, виготовлені з натуральної сировини (деревина, відходи лісозаготівлі, тирса тощо). Автоматизований процес і регуляція частоти подання палива відбувається завдяки шнековій конструкції.

До складу твердопаливного котла, що працює на пелетах, входить корпус із топкою та теплообмінником, бункер, механізм подання палива, пальник та автоматична система керування.

Чому варто вибрати пелетний котел від Altep:

  • такі теплоустановки не шкодять навколишньому середовищу, використовуючи органічні речовини. Під час згоряння палива на пелетах до атмосфери потрапляє мінімальна кількість шкідливих речовин і вуглекислого газу.
  • споживач отримує автономну систему опалення свого будинку, необхідно лише завантажити достатню кількість гранул для опалювального процесу.
  • важливою вигодою придбання пелетних котлів є забезпечення незалежності опалювального процесу від наявності магістральних енергосистем. Крім того, обладнання абсолютно безпечне та не потребує додаткових узгоджень із контролюючими органами.

Пелетні котли ТМ Altep мають важливу конкурентну перевагу — висока якість продукції за доступною ціною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...