• Головна
  • У відпустку планують їхати менш як половина українців
21:18, 1 червня

У відпустку планують їхати менш як половина українців

У відпустку планують їхати менш як половина українців

Соціологи відзначають нову тенденцію: дедалі більша частина українців з високими доходами вибирає відпочинок у власній країні і вважає Україну туристично привабливою. Менше половини українців планують відпустку в поточному році, з них 53% проведуть відпустку в Україні.

Про це повідомила прес-служба Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) України з посиланням на дослідження компанії Оперативна соціологія. Відзначається, що планування відпустки багато в чому залежить від добробуту населення: українці з високим рівнем доходів мають намір більше відпочивати, а також частіше розглядають Україну як туристично привабливу країну.

"Важливою інформацією стало те, що велика частина нашого населення з високими доходами вибирає відпочинок у власній країні і вважає Україну туристично привабливою. І це, незважаючи на всі нюанси з туристичними послугами та інфраструктурою", - цитується в повідомленні голова ДАРТ Мар'яна Олеськів. За даними дослідження, 53% респондентів планують провести відпустку в Україні, і лише кожен десятий - за кордоном.

Серед тих, хто планує відпочивати в Україні, близько 45% хотіли б провести відпустку за межами своєї області, решта мають намір подорожувати в межах області або залишитися вдома. У той же час, 42,2% респондентів рідко або взагалі не подорожують по країні, при цьому цей показник вищий серед населення у віці 60 років і більше (40%).

Згідно зі статистичними даними, майже 30% опитаних українців планують провести наступну відпустку на пляжі, тоді як 20,1% відвідають родичів або друзів, 13,5% відправляться на відпочинок з оздоровчою метою, 10,6% поїдуть у гори, похід, сплав по річці. Близько 5% респондентів відправляться на канікули, на культурні заходи, займуться екотуризмом.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...