
16:46, 2 червня 2021 р.
«Ваш родич в біді»: Засуджено шахраїв, які ошукали мешканців Хмельниччини
Прокурорами Хмельницької окружної прокуратури у суді доведено вину двох жителів м. Суми у шахрайстві, вчиненому повторно та за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України).
Опівночі на стаціонарний телефон мешканців м. Старокостянтинів зателефонували невідомі та повідомили неправдиву інформацію про необхідність надання дороговартісної невідкладної медичної допомоги у зв’язку із ДТП їх онуку. Розгублене подружжя, не розмірковуючи, погодилось передати їм гроші та повідомило свою адресу. Таким чином шахраї заволоділи усіма збереженнями потерпілих – коштами у національній та іноземній валюті на загальну суму 57 тис грн. Завдяки злагодженості правоохоронців наступного ж дня зловмисників було затримано у м. Шепетівка.
Як повідомив заступник керівника окружної прокуратури Віталій Довгань, вироком Старокостянтинівського районного суду спільників засуджено до 2 років позбавлення волі. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Хмельницького районного управління поліції ГУНП в області.
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
23:54
1 квітня
Простір води та комфорту: де саме обрати справді хорошу сантехніку, що служитиме роками?
Новини компаній
11:47
30 березня
17:00
26 березня
Оголошення
22:37, 28 березня
12:01, 1 квітня
4