• Головна
  • Хмельницька обласна прокуратура вимагає забезпечити в’язнів роботою
10:41, 3 червня

Хмельницька обласна прокуратура вимагає забезпечити в’язнів роботою

 Хмельницька обласна прокуратура вимагає забезпечити в’язнів роботою

За результатами проведених перевірок у діяльності виправних колоній Хмельницької області виявлено порушення вимог законодавства про працю.

Прокурорами встановлено, що чимала кількість працездатних в’язнів до роботи не залучається, а адміністраціями установ умови для цього не створюються. До того ж багато засуджених має боргові зобов’язання, у тому числі щодо сплати аліментів, а тому забезпечення їх робочим місцем сприятиме стягненню таких коштів.

В одній із колоній не дотримуються вимоги Закону України «Про оплату праці» щодо виплати мінімальної заробітної плати та засуджені залучаються до праці без укладення трудових договорів. Також виявлено ряд порушень з охорони праці – щодо проведення інструктажу та навчань, забезпечення в окремих випадках спецодягом та засобами індивідуального захисту.

На усунення вказаних недоліків органами прокуратури області внесено 9 вказівок, у тому числі начальнику Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції. Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

#кримінал #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...