• Головна
  • Професійний дизайн та декорування у Хмельницькому
Новини компаній
10:00, 4 червня
Надійне джерело

Професійний дизайн та декорування у Хмельницькому

Новини компаній
Професійний дизайн та декорування у Хмельницькому

Професійний дизайн та декорування у Хмельницькому

Ексклюзивний декор та стильний дизайн інтер'єру від дизайн студії Романа Москаленка — 095 105 42 85.

Працюючи досить тривалий період часу у галузі професійного дизайну, наша дизайн студія досягла неабияких результатів в секторі інтер'єрного дизайну, предметного дизайну та виготовлення творів сучасного мистецтва. Ми спеціалізуємось на індивідуальних підходах до  розробки тих чи інших композицій не дотримуючись та не повторюючи загальноприйняті тренди чи тенденції.

В наш час, швидкоплинність моди та зміна актуальності стильових напрямків відіграють негативну роль по відношенню до замовників. Адже, як на розробку, так і на втілення дизайн проекту потрібен певний проміжок часу. Як результат в багатьох випадках виходить так, що поки замовник відкриє свій ресторан, або перейде жити до нової квартири, а його весь дизайн  вже давно змінився та став неактуальним.

Із ексклюзивним дизайном такого не буває, ексклюзивний дизайн інтер'єру, так само як і унікальний та ексклюзивний декор завжди на декілька позицій вище від звичайного. Такий продукт не підвержений впливу моди, зміні стильових напрямків, актуальності трендів чи тенденцій в дизайні. 

Професійний дизайн та декорування у Хмельницькому , фото-1

Предметний дизайн та різновиди сучасного мистецтва

Наявність власної професійної майстерні при дизайн студії дає нам додаткові можливості одночасно по декількох напрямках. Ми можемо не лише якісно проектувати дизайн інтер'єру, а й проводити якісне втілення в життя дизайн проектів на відстані, завдяки комплектації інтер'єрів унікальним декором виготовленим спеціально під певний стиль чи композицію в дизайні. 

Різноманітність технік декорування, та творів сучасного мистецтва запропонованих нашою дизайн студією також досить велика. Це дзеркальна мозаїка що використовується в сучасних стилях та мозаїчні панно і картини із кераміки для класичних інтер'єрів, рельєфні картини і інтер'єрний барельєф, настінний живопис, декілька різних технологій у виготовленні скульптури, хімічна металізація сріблом та обвуглене дерево. 

Наші скульптори та декоратори не просто виготовили цікавий та ексклюзивний елемент декору в одному варіанті, особисто ми створили абсолютно нові, цілі стилі та стильові напрямки в сучасному мистецтві, прославляючи нашу країну навіть за її межами.

Замовити інтер'єрний декор

Наш персонал допоможе Вам із підбором форм та текстури для виготовлення елементів інтер'єрного чи ландшафтного декору, їх стилю та концепції декорування. Замовити стильний інтер'єрний декор для свого офісу, будинку чи квартири Ви зможете суто під Ваші розміри та стиль в інтер'єрі.

Також крім виготовлення такого декору для замовників, наша дизайн студія пропонує відкриті можливості взаємодії та співпраці для архітектурних бюро та дизайн студій по таких напрямках як декорування та аквадизайн. Більше інформації Ви можете отримати у нас на сайті, розділ - декорування.

#Професійний дизайн та декорування у Хмельницькому #декорування #дизайн-студія Романа Москаленка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...