• Головна
  • У Хмельницькому триває модернізація трьох каналізаційно-насосних станцій
16:48, 4 червня

У Хмельницькому триває модернізація трьох каналізаційно-насосних станцій

У Хмельницькому триває модернізація трьох каналізаційно-насосних станцій

Проєкт реалізують у партнерстві із корпорацією NEFCO. Частина коштів кредитні, частина — грантові. Для реконструкції обрали найбільш проблемні КНС у різних мікрорайонах міста. Їх оновлення планують завершити до кінця року. 

«Це фото з каналізаційно-насосної станції 2, що обслуговує мікрорайон Гречани. Обладнанню, що перекачує стоки, 40-50 років...

Зовсім скоро тут будуть нові сучасні насосні системи. Автоматизовані і енергоефективні, як того вимагають світові стандарти. Втручання людини у процес буде мінімальним.

Повна модернізація також триває на ще двох великих КНС: на Виставці (КНС 12) і біля автостанції 2 (КНС 7). Це справді подія для нашої комунальної сфери.

Роботи проводимо завдяки перемозі у відборі від міжнародної корпорації NEFKO. Загальна вартість проекту понад 30 млн грн. Зокрема, 120 тисяч євро безповоротного гранту, плюс фінансування з міського бюджету і частина кредиту!

Нові насосні станції дозволять економити до 30% електроенергії! А також будуть працювати понад 30 років та дозволять уникнути низки екологічних проблем. Працюємо далі...», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Детальніше у сюжеті МТРК «Місто»

#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...