• Головна
  • У Нетішині відкрилась філія кінологічного центру поліції Хмельниччини
17:41, 6 червня

У Нетішині відкрилась філія кінологічного центру поліції Хмельниччини

У Нетішині відкрилась філія кінологічного центру поліції Хмельниччини

Центр обслуговуватиме територію всього новоствореного Шепетівського району, куди увійшли колишні Ізяславський, Полонський, Білогірський, Славутський, Шепетівський райони та м. Нетішин.

Сьогодні в Нетішині відбулось відкриття територіального підрозділу кінологічного центру поліції Хмельниччини.

— У нас є кінологічні центри в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському, а от північ області до цього часу залишалась не покритою, — говорить Олексій Дяк, начальник кінологічного центру ГУНП. — На злочини та пошук безвісти зниклих осіб доводилось їхати за 100 км, що впливало на результат, який показували собаки. З відкриттям кінологічного центру на території Шепетівського району наша оперативність і якість роботи, безперечно, зростуть.

На відкриття центру завітали Світлана Коломієць, начальник відділу кінологічної діяльності НПУ, керівництво Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області та Шепетівського райуправління, представники місцевої влади та журналісти.

— Ми тільки нещодавно відкривали оновлений кінологічний центр поліції в Хмельницькому, і мені дуже приємно, що ви не зупиняєтесь і продовжуєте розвиватись, — звертаючись до присутніх, наголосила Світлана Коломієць. — Відтепер у всіх трьох районах Хмельницької області є кінологічні підрозділи поліції, що, безперечно, позитивно вплине на результати роботи.

Зараз у центрі працюють три службові собаки: німецька вівчарка Грім, лабрадор Мерсі та спаніель Рік. Разом вони покривають усі напрямки діяльності — працюють на пошук наркотиків і вибухівки, на затримання, на розшук злочинців і безвісти зниклих. У майбутньому центр планують розширювати, збільшуючи кількість службових собак і кінологів.

— Мені приємно, що сьогодні кінологічний центр ГУНП в Хмельницькій області — один з найкращих в Україні і продовжує розвиватися, — звертаючись до присутніх, сказав Руслан Герасимчук, керівник поліції Хмельниччини. — Ми й надалі докладатимемо максимум зусиль і перейматимемо передовий досвід, аби не втрачати цей результат.

#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...