• Головна
  • Українцям видають Міжнародне свідоцтво про вакцинацію
12:57, 7 червня

Українцям видають Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Українцям видають Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Свідоцтво можна отримати тільки в паперовій формі. Термін його дії - один рік з можливістю продовження.

Громадяни, які отримали щеплення двома дозами вакцини проти COVID-19, за необхідності можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Про це в понеділок, 7 червня, повідомляє Міністерство охорони здоров'я України.

Зазначається, що таке свідоцтво можна отримати тільки в паперовій формі відразу після щеплення другою дозою вакцини або в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров'я.

У разі отримання свідоцтва не відразу після щеплення, а шляхом звернення до лікаря, свідоцтво заповнюється на підставі даних про щеплення.

Міжнародне свідоцтво про вакцинацію заповнюється англійською або французькою мовою, додатково також українською мовою.

Воно має містити персональні дані пацієнта (прізвище та ім'я латиницею записуватися так само, як в закордонному паспорті громадянина, або за правилами транслітерації), а також інформацію про вакцинацію (назва вакцини, дата вакцинації тощо).

Свідоцтво обов'язково повинно мати офіційний штамп закладу охорони здоров'я та підпис лікаря. Також має бути підписано пацієнтом або його уповноваженим представником.

Свідоцтво буде чинним, тільки якщо введена вакцина схвалена до екстреного застосування ВООЗ.

Термін дії свідоцтва - один рік з можливістю продовження.

Якщо у людини є абсолютні протипоказання до проведення щеплення проти COVID-19, замість свідоцтва на вимогу пацієнта надається письмове роз'яснення українською і/або англійською мовою з переліком підстав для такого рішення.

У МОЗ наголосили, що не слід плутати міжнародні свідоцтва про вакцинацію з "імунними паспортами" або "ковідними сертифікатами", які зараз розробляють в Україні та за кордоном, оскільки це різні поняття.

#коронавірус #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...