• Головна
  • У Хмельницькому відбудеться «Напівмарафон Нова пошта» в адаптивному офлайн-форматі
14:06, 7 червня

У Хмельницькому відбудеться «Напівмарафон Нова пошта» в адаптивному офлайн-форматі

У Хмельницькому відбудеться «Напівмарафон Нова пошта» в адаптивному офлайн-форматі

Сезон забігів Нової пошти та New Run продовжується. Хмельницький, як і всі міста-учасники, перебуває у «жовтій» епідеміологічній зоні, що дозволяє провести безпечні старти з урахуванням усіх карантинних вимог. «Напівмарафон Нова пошта. Хмельницький» за підтримки Хмельницького міського голови стартуватиме з майдану Незалежності. Зареєструватися на забіги можна на сайті.

Учасникам доступні забіги на дистанції від 1 до 21 км, а також в естафета на 21 км і командна гонка на 5 км. На маршруті передбачено все необхідне для комфортного забігу: роздягальні, пункти охолодження, харчування і гідратації, медичний супровід на трасі та фініші.

Заключним забігом сезону стане саме «Марафон Нова пошта Хмельницький» вже 4 липня.

Під час забігів будуть вжиті належні заходи безпеки: температурний скринінг, масковий режим, соціальна дистанція, обмежена кількість учасників на дитячих дистанціях — не більше 100 осіб, засоби дезінфекції, відсутність місць для глядачів, старт групами з часовим інтервалом між бігунами, а для реєстрації результатів — персональні чіпи з номером учасника. Повний перелік заходів для кожної події залежить від того, в якій карантинній зоні перебуває місто-учасник:

  • У «зеленій» зоні забіги пройдуть з температурним скринінгом, соціальною дистанцією і масковим режимом перед стартом
  • У «жовтій» зоні додатково буде огороджено маршрут, стартове містечко буде доступним лише для учасників, а кількість учасників дитячих забігів — обмежена. Старт відбуватиметься з 10-секундним інтервалом
  • У «помаранчевій» зоні буде подвійний закритий периметр стартового містечка. Забіги пройдуть без зон для глядачів
  • У «червоній» зоні старти пройдуть за 2-3 тижні після скасування жорстких карантинних обмежень у місті

«Напівмарафон Нова пошта. Хмельницький» проходитиме з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці у мережі фейсбук.

#спорт #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...