• Поліцейські Хмельниччини здобули «срібло» у змаганнях «Динаміади-2021»
10:07, 18 червня 2021 р.

Поліцейські Хмельниччини здобули «срібло» у змаганнях «Динаміади-2021»

У індивідуальній першості поліцейські виграли 1 «золото», 1 «срібло» і 2 «бронзи» та посіли 2-е загальнокомандне місце.

17 червня у м. Хмельницькому на спортивному комплексі «Поділля» відбулися змагання з легкоатлетичного кросу в рамках «Динаміади-2021», в яких взяли участь команди поліцейських, прикордонників, нацгвардійців, рятувальників, УСБУ та служби судової охорони.

В індивідуальній першості на дистанції 5 км перемогу здобув Тарас Чукань, інструктор з особистої безпеки тренінгового центру ГУНП в Хмельницькій області. «Срібло» на дистанції 1 км у скарбничку поліції поклала Карина Яструб, старший дільничний офіцер Хмельницького райуправління поліції. І два третіх місця на дистанціях 1 км та 3 км здобули відповідно Віталій Швець, інспектор сектору кадрового забезпечення Шепетівського райуправління поліції, та Микола Домбровський, старший дільничний офіцер Кам’янець-Подільського райуправління поліції.

У підсумку команда поліції Хмельницької області посіла 2-е загальнокомандне місце, пропустивши вперед тільки команду Національної академії Державної прикордонної служби ім. Б.Хмельницького. Третє місце посіла команда УСБУ.

Усі переможці та призери отримали грамоти, медалі та кубки. Враховуючи те, що змагання проходили у переддень професійного свята дільничних офіцерів поліції, під час церемонії нагородження начальник ГУНП Руслан Герасимчук привітав дільничних Карину Яструб та Миколу Домбровського і подякував їм за те, що не тільки показують якісні результати роботи, а й пропагують заняття спортом і здоровий спосіб життя.