• Головна
  • На Хмельниччині з початку року до бюджету надійшло понад 25 мільйонів гривень екологічного податку
12:23, 3 липня 2021 р.

На Хмельниччині з початку року до бюджету надійшло понад 25 мільйонів гривень екологічного податку

На Хмельниччині з початку року до бюджету надійшло понад 25 мільйонів  гривень екологічного податку

Впродовж п’яти місяців 2021 року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарської діяльності Хмельницької області перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 25 мільйонів гривень екологічного податку.

Згідно розподілу коштів із загальної суми надходжень до державного бюджету спрямовано понад 17,8 мільйона гривень на відновлення довкілля, до місцевих бюджетів краю надійшло 7,3 мільйона гривень екоподатку.​

Індикативне завдання виконано на 120 відсотків, таким чином державний бюджет додатково отримав 3 мільйони гривень. Що стосується суб‘єктів господарювання, то на сьогодні в області платниками екологічного податку є понад дві тисячі юридичних та фізичних осіб. Сплата екологічного податку такими суб‘єктами господарювання є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів. Платники податків Хмельниччини, розуміючи важливість екологічної безпеки, своєчасно та в повному обсязі спрямовують передбачені законом кошти до бюджетів.

Саме сплачений екологічний податок – це основне джерело фінансування програм з охорони довкілля, як повідомляють в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області. Також нагадуємо, що порядок визначення об’єкта оподаткування, нарахування та сплати екологічного податку визначено розділом VIII Податкового кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...