• Головна
  • Бюджетна динаміка: з початку року платники податків Хмельниччини спрямували до бюджету 6,8 мільярда гривень
15:09, 5 липня

Бюджетна динаміка: з початку року платники податків Хмельниччини спрямували до бюджету 6,8 мільярда гривень

Бюджетна динаміка: з початку року платники податків Хмельниччини  спрямували до бюджету 6,8 мільярда гривень

Протягом першого півріччя 2021 року обсяг надходжень до бюджетів усіх рівнів від платників податків Хмельницької області склав 6,8 мільярда гривень, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року більше на 1,3 мільярда гривень.

При цьому індикативне завдання виконано на 103,7 відсотка, що дозволило забезпечити додаткові податкові надходження у сумі 245 мільйонів гривень. В результаті доходи державного бюджету досягли рівня у 2,9 мільярда гривень. Забезпечено темпи росту платежів на 127,2 відсотка, що у грошовому значенні становить 617 мільйонів гривень. Визначальним забезпеченні податкових надходжень тут є податок на додану вартість, загальна сума якого склала понад 1,2 мільярда гривень.

Територіальні громади краю отримали для розвитку та забезпечення соціальних потреб 3,9 мільярда податкових платежів. Зокрема, 2,8 мільярда гривень із усіх надходжень забезпечено за рахунок податку на доходи фізичних осіб. Як зазначили в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, системне наповнення дохідної частини бюджету базується на сумлінні соціально відповідального бізнесу та ефективній діяльності електронних сервісів, які надаються податковою службою, а також впровадженні аналітичних систем управління та моніторингу економічних процесів.

Податкова служба працює відкрито, прозоро, а головне доброзичливо у комунікаціях з сумлінним бізнесом, демонструючи сучасний підхід у впровадженні новацій та інформаційно-комунікаційних проектів, - кажуть податківці Хмельниччини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...