• Головна
  • Хмельниччина: на лісопильному виробництві виявлено неоформлених працівників
17:56, 12 липня 2021 р.

Хмельниччина: на лісопильному виробництві виявлено неоформлених працівників

Хмельниччина: на лісопильному виробництві виявлено неоформлених працівників

Інспекторами Управління Держпраці у Хмельницькій області проведено інспекційне відвідування фізичної особи підприємця, що здійснює діяльність пов’язану з лісопильним та стругальним виробництвом.

На момент інспекційного відвідування у приміщені пилорами перебувало 8 осіб, які обробляли деревину. На запитання щодо стану оформлення трудових відносин пояснили, що знаходяться на стажуванні у фізичної особи підприємця.

Інспекторами Управління Держпраці у Хмельницькій області встановлено факт порушення трудового законодавства стосовно 8 працівників в частині оформлення трудових відносин. А саме:  трудові договори у письмовій формі між працівниками та фізичною особою підприємцем не укладено, до початку допуску працівника до роботи своєчасно не подано відповідного повідомлення прийняття на роботу до органів ДПС, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України.

За результатами інспекційного відвідування фізичній особі підприємцю внесено припис про усунення виявлених порушень та попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю. У разі невиконання вимог припису, щодо укладення трудових відносин з працівниками, фізичній особі підприємцю за кожного неоформленого працівника загрожують штрафні санкції.

Управління Держпраці у Хмельницькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...