• Головна
  • На Хмельниччині виявляють неоформлених найманих осіб
09:39, 13 липня 2021 р.

На Хмельниччині виявляють неоформлених найманих осіб

На Хмельниччині виявляють неоформлених найманих осіб

За результатами спільної інспекційної кампанії Головного управління Державної податкової служби та Управління Держпраці у Хмельницькій області щодо виявлення незадекларованих працівників, яка розпочалася з 1 липня 2021 року, підбито перші підсумки: за вказаний період у 37 суб’єктів господарювання виявлено 75 неоформлених працівників.

В цілому узгоджені спільні заходи з легалізації праці спрямовані на стимулювання платників податків та працівників до переходу від неформальних до задекларованих трудових відносин. Проводиться ця робота за двома напрямками.

По-перше, це широка інформаційна кампанія з роз’яснення переваг офіційного працевлаштування та ризиків використання незадекларованої праці А також проведення моніторингу та фактичних відпрацювань роботодавців, які мають найвищий ризик використання найманих працівників. Саме тому під час проведення спільних заходів у поле зору ДПС та Держпраці потрапляють роботодавці, які продовжують ухилятись від декларування праці найманих працівників та відповідно мають найвищий ризик використання нелегальної трудової зайнятості.

На теренах області - це сфера торгівлі, швейної та переробної промисловості, громадське харчування, будівництво та сільське господарство. Варто зазначити, що з початку нинішнього року спільними заходами Головного управління ДПС у Хмельницькій області та Управління Держпраці в області виявлено майже півтисячі офіційно незареєстрованих осіб, які працювали у 95 роботодавців, що не відзначалися сумлінням та доброчесністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...