• Головна
  • Музей-студія фотомистецтва запрошує на виставку робіт одеського фотохудожника Олександра Сінельнікова
09:44, 14 липня

Музей-студія фотомистецтва запрошує на виставку робіт одеського фотохудожника Олександра Сінельнікова

Музей-студія фотомистецтва запрошує на виставку робіт одеського фотохудожника Олександра Сінельнікова

15 липня о 16 годині у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття виставки фотографій "На вулиці та поруч" одеського фотохудожника Олександра Сінельнікова.

"На вулиці та поруч" – це перша велика персональна фотовиставка Олександра Сінельнікова в Хмельницькому. На виставці представлені роботи, які були зроблені на вулицях, у дворах та транспорті Одеси і багатьох інших міст. Це найкращі фотографії за десятилітній період, а також найновіші роботи, зняті в стилі жанр, стріт і портрет. Усі фото не постановочні, більшість сфотографовані одразу, коли успішність кадру вирішують долі секунди. Експозиція складається із 56 чорно-білих та кольорових робіт, триватиме до 7 серпня 2021 року.

Сiнельнiков Олександр Семенович народився в 1962 році, живе та працює в Одесі. Фотографією захоплюється з 14 років, в 22 роки вона стала професією. Фотограф Одеського музею західного і східного мистецтва, заступник голови одеського клубу фотографів «ФОТОН-2». Член правління одеського відділення НСФХУ та Одеської фотографічної асоціації. Керівник фотогрупи «Місто». Учасник і призер багатьох національних та міжнародних фотосалонів. Більше 20-ти персональних виставок в Одесі та за кордоном. Улюблені сюжети: місто, двори, жанр, люди, природа.

«Фотографія дає можливість показати світ навколо таким, яким він є, в повному різноманітті» - зазначає Олександр Сінельніков.

#культура #хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...