
09:16, 15 липня 2021 р.
У Хмельницькому для людей знизився ризик ампутації
У Хмельницькій обласній лікарні виконали першу операцію ендоваскулярної судинної хірургії.
У пацієнтів з атеросклерозом та цукровим діабетом, яким раніше загрожувала ампутація кінцівок через проблеми з периферичними судинами, з’явився шанс зберегти їх.
До цього такі хворі могли сподіватися на допомогу лише київських, львівських, харківських чи дніпровських спеціалістів.
На перших етапах хмельницьким лікарям допомагали хірурги з Інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова. Надалі вони працюватимуть самостійно, використовуючи ангіограф. Сучасне устаткування дає змогу побачити всі судини і визначити проблемні місця. Під час хірургічного втручання пацієнт перебуває при тямі, анестезіолог лише в разі потреби може зробити додаткове знеболення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
16 червня
Де купити естетичні картини на полотні недорого?
Новини компаній
11:00
16 червня
Термоетикетка для Нової Пошти: як підібрати правильний формат маркерних стрічок для відправлень
Новини компаній
17:00
15 червня
ТОП новини
Оголошення
12:59, Вчора
08:50, 9 червня
10:55, 18 червня
10:39, 9 червня