• Головна
  • Підсумки конкурсу за програмою Scholarship від клініки Лукашука
Новини компанії
14:40, 15 липня 2021 р.

Підсумки конкурсу за програмою Scholarship від клініки Лукашука

Новини компанії

Найкращим часом для отримання знань та саморозвитку, є роки студентства. Саме в цей період людина набуває необхідну базу, яка дозволить в майбутньому йому вдосконалюватися як професіоналу в обраній діяльності. Мінімізувати фінансові витрати в процесі навчання допомагає проект Scholarship. Проект розігрує свого роду гранти, що дозволяють оплатити частину навчання у ВНЗ.

Ідея проекту

З моменту появи унікального проекту Scholarship, кожен студент українського ВНЗ може монетизувати свої знання. Незалежно від курсу, спеціалізації, факультету і форми навчання, в разі потрапляння в трійку лідерів, є шанс частково покрити витрати на навчання. 

Ідейною основою проекту є підтримка та стимулювання студентів, які в майбутньому можуть стати професіоналами в області медицини. При входженні в трійку лідерів, виграшна сума зараховується на рахунок навчального закладу або організації, яка займається навчальними курсами. Надалі ці кошти використовуються для оплати навчання студента.

Для того щоб взяти участь в конкурсі, студенту достатньо вибрати на свій розсуд тему і написати унікальну статтю, яка була б грамотною та компетентною з точки зору обраної тематики. У статті вітається вільне оперування фактами і цифрами, а також докладний виклад особистих думок. З точки зору власної вигоди, участь в даному проекті дозволяє:

  • продовжити подальше навчання у вищому навчальному закладі;

  • пройти стажування у провідній компанії;

  • розкрити свої інтелектуальні можливості і озвучити власні погляди на певні ситуації в рамках професії.

Результати конкурсного відбору

Членами комісії проводиться об'єктивна оцінка професійних навичок та потенціалу учасників конкурсу. На розгляд виноситься окремий перелік тем, рекомендованих організаторами проекту. До переліку тем входять:

  1. Дентальна імплантація. Матеріали, компоненти і їх вплив на здоров'я людини.

  2. Вплив патогенних мікроорганізмів в порожнині рота на фізичний і психологічний стан здоров'я.

  3. Інноваційні матеріали, технології та методи роботи в стоматології.

Нагородження трійки переможців було проведено 18 березня 2021 року у приміщенні клініки Лукашука. Нагородний лист мав такий вигляд:

1 місце: Анна Довгань, студентка медичного коледжу імені О.О. Богомольця. Переможниці дістався сертифікат, номіналом 15000 грн.

2 місце: Семенець Вероніка, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка. Фіналістка отримала сертифікат, номіналом 7000 грн.

3 місце: Литовченко Віталій, учень Національного Київського університету імені О.О. Богомольця. Володар третього місця отримав сертифікат, номіналом 5000 Грн.

Підсумки конкурсу за програмою Scholarship від клініки Лукашука, фото-1

Всі отримані сертифікати підуть на часткову оплату навчання у ВНЗ, і збільшують шанси талановитих студентів на продовження успішної кар'єри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Scholarship #клініка_Лукашука
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...