• Головна
  • Подвійна вигода від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™: якісні послуги і призи* за підключення
Новини компаній
16:33, 15 липня

Подвійна вигода від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™: якісні послуги і призи* за підключення

Новини компаній
Подвійна вигода від інтернет-провайдера ЕВЕРЕСТ™: якісні послуги і призи* за підключення

З огляду на останні події у світі про нагальну необхідність швидкого домашнього Інтернету і годі сперечатися. Це важливий спосіб комунікації, можливість дистанційно навчатися і працювати, сплачувати за послуги і робити покупки, миттєво знаходити потрібну інформацію і просто розважатися.

Якщо ви плануєте підключити Інтернет у Хмельницькому, звертайте увагу перш за все не на дешеву ціну, а на якість та стабільність послуги, можливість сервісу і технічної підтримки у будь-який час. Адже від цього залежатиме надійність зв'язку, комфортна робота і навчання.

Літайте в Інтернеті на швидкості до 100 Мбіт/с

Інтернет від ЕВЕРЕСТ™ — це завжди стабільно висока швидкість до 100 Мбіт/с, що дозволяє ефективно працювати й навчатися, спілкуватися і розважатися, дивитися цікаві відео чи просто подорожувати сторінками сайтів. Нова потужна волоконно-оптична мережа, що побудована у кількох районах міста (Виставка, Озерна, Гречани, Центр, Південно-Західний), не має аналогів в Україні за технологічністю і сучасністю. Тому всі абоненти отримують безперебійний доступ до Інтернету на високій швидкості.

Найкраще ТБ для тебе!

До 120 рейтингових українських та зарубіжних телеканалів, третина з яких у HD якості, дивляться абоненти кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™. Це популярні та ексклюзивні фільмові телеканали груп TV1000, Amedia, преміальні телеканали VIP Premiere HD, VIP Megahit HD, пізнавальні канали груп Viasat, Discovery, багато спортивних, дитячих, інформаційних телеканалів.

Щоб підключити кабельне телебачення, не потрібно купувати додаткове обладнання чи антени. Незалежно від кількості телевізорів у квартирі абоненти сплачують одну абонплату.

Виграйте ноутбук!

5 липня 2021 року чергові троє щасливчиків, які стали абонентами ЕВЕРЕСТ™ у червні, отримали свої призи в інфоцентрі компанії, що розташований у бізнес-центрі «Парус». Щирі вітання переможцям! Підключайтеся до потужної мережі ЕВЕРЕСТ™ у липні й беріть участь у новому розіграші корисної техніки.

Умови участі у щомісячному розіграші дуже прості. За умовами акції «ЕВЕРЕСТ підключай — призи вигравай!» кожен абонент, який підключить послуги ЕВЕРЕСТ™, автоматично стає учасником розіграшу:

домашній Інтернет і кабельне телебачення — ноутбука,
Інтернет до 100 Мбіт/с — планшета,
кабельне телебачення — телевізора.

Переможців буде визначено 2 серпня 2021 року методом випадкового відбору.

Як підключитися до ЕВЕРЕСТ™

Щоб уже найближчим часом користуватися стабільно швидким Інтернетом і дивитися яскраве кабельне телебачення, замовте підключення послуг в інфоцентрі, на сайті або за телефоном:

(0382) 700 701, (067) 9 700 709, (093) 1 700 701.

Оператор уточнить деталі заявки, перевірить технічну можливість підключення та узгодить день і час візиту майстра.

Кол-центр ЕВЕРЕСТ™ працює цілодобово без вихідних і свят. Тож абоненти можуть отримати відповіді на питання і консультацію технічного спеціаліста у будь-який час. За потреби сервісні бригади виїздять на виклик у режимі 24/7, щоб оперативно усунути неполадки.

Дізнайтеся про актуальні акції підключення Інтернету й кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ та умови розіграшу на сайті: km.everest24.com.ua/internet

*Під призом розуміється його придбання за 1 грн.

Ліц. провайдера програмної послуги №00735-п від 17.10.18 р., видана Нацрадою України з питань телебачення і радіомовлення.

#вигода #інтернет_провайдер #ЕВЕРЕСТ™ #якісні_послуги #призи
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...