• Головна
  • Земельний податок збагатив місцеві бюджети Хмельниччини на понад 360 мільйонів гривень
14:02, 19 липня 2021 р.

Земельний податок збагатив місцеві бюджети Хмельниччини на понад 360 мільйонів гривень

Земельний податок збагатив місцеві  бюджети Хмельниччини на понад 360  мільйонів гривень

З початку 2021 року до місцевих бюджетів Хмельницької області надійшло 368,6 мільйона гривень плати за землю. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата збільшилась на 35 мільйонів гривень.

При цьому понад 315 мільйонів гривень земельного податку сплатили юридичні особи, решта – 53,3 мільйона гривень плати за землю надійшло від фізичних осіб. Слід зауважити, що плата за землю – це бюджетоформуючий платіж територій Хмельниччини, тому його адміністрування під особливим контролем.

Акцент у цьому напрямку роботи податківці ставлять на те, аби жоден гектар ріллі, пасовищ, земельних ділянок, які виділені під ведення бізнесу, не пройшов повз оподаткування. Динаміка сплати податків, що зараховуються до місцевих бюджетів, значною мірою залежить від активної позиції керівників громад, які повинні наполягати на тому, щоб всі суб’єкти господарювання та громадяни виконувати свої податкові зобов’язання. Водночас легальна підприємницька діяльність, впорядкування земельних відносин з усіма землекористувачами та власниками земельних угідь і пильний контроль за податковою дисципліною тих, хто використовує землю задля комерційного зиску, – передумови бюджетного успіху громад, - зазначають фахівці Головного управління ДПС у Хмельницькій області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...