• Головна
  • Представники бізнесу Хмельниччини отримали для легального продажу підакцизних товарів майже 7 тисяч ліцензій
15:20, 26 липня

Представники бізнесу Хмельниччини отримали для легального продажу підакцизних товарів майже 7 тисяч ліцензій

Сьогодні на території Хмельницької області перебуває на обліку 2680 платників акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, якими отримано 6524 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Також за інформацією управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Хмельницькій області 69 платників отримали 245 ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним, 903 суб’єктам господарювання видано 1248 ліцензій на право зберігання пального, у тому числі для потреб власного споживання чи промислової переробки отримано 1015 ліцензій.

До місцевого бюджету надходження від плати за ліцензії на виробництво, оптової та роздрібної торгівлі спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним за перше півріччя 2021 року склали майже 14 мільйонів гривень, що забезпечило виконання завдання на 115 відсотків, тобто з плюсом 18 мільйонів гривень до завдання. Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 109 відсотків. Від роздрібного продажу підакцизних товарів бюджети громад отримали понад 68 мільйонів гривень, що перевищило індикативний показник на 13 мільйонів гривень.

До державного бюджету надійшло акцизного податку з вироблених в Україні та ввезених товарів 4,6 мільйона гривень, що становить 108 відсотків до індикативу. В абсолютній сумі – це 368 тисяч гривень додаткових надходжень. Проведеними у першому півріччі поточного року контрольно-перевірочними заходами задокументовано 264 порушення у сфері обігу підакцизних товарів.

До суб’єктів господарювання застосовано фінансові санкції на загальну суму 4,2 мільйона гривень. Податківці акцентують увагу жителів області на тому, що підакцизні товари потрібно купляти лише там, де наявна ліцензія на реалізацію і де видають фіскальний чек. Це забезпечить надходження акцизного податку до місцевого бюджету і збереже здоров’я, а можливо і життя!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...