• Головна
  • Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей
11:36, 15 жовтня 2021 р.

Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей

Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей

Найімовірніше, цьогоріч школярі відпочиватимуть осінню не звичні 2 тижні, а майже місяць. Виною тому масова госпіталізація дітей. Зокрема, понад 20% від госпіталізованих – це діти. Таким є результат лютування штаму "Дельта".

Відтак у МОЗ таки хочуть зробити канікули довшими.

"Скоріше за все, канікули будуть трошки продовжені. Зазвичай вони тривають протягом двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін в 3-4 тижні", – сказав заступник міністра охорони здоров'я – головний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, на стаціонарному лікуванні з коронавірусною хворобою перебуває 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих з COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку. Він додав, що діти більш активно залучаються в епідемічний процес.

"Через це велика кількість класів зачиняється через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним, і він зачиняється на "умовний" карантин", – підкреслив головний санлікар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Федук Саша
16 жовтня 2021 р., 09:06
В Польщі при прийняті дитини в школу чи дитсадок обов'язково повинні злати такі документи : песел ( приписку до підприємства, де працюєш, оплату в соц захист ( обов'язково офіційна робота ) , І КОПІЮ КОВІДНИХ ПАСПОРТІВ ОБОХ БАТЬКІВ. !! Чому в нас на СОЦІАЛЬНИЙ набутий ЕМУНІТЕТ йдуть хворі батьки???? Чому заражають не тільки дітей, але і старих ( стареньких )батьків ?????
Федук Саша
16 жовтня 2021 р., 09:10
Чому в ізраїлі всі дорослі привиті. В них привтвка в лютому вже буде третя. Там в електричку непускають, в автобус непускають , в готель непускають ,на роботу непускають , в школу непускають без прививки .В ІЗРАЇЛІ НАВІТЬ ДІТИ ОТРИМУЮТЬ ПРИВИВКИ І КОВІДНІ ПАСПОРТА !!!! А в нас чому не так ???
Федук Саша
16 жовтня 2021 р., 09:18
Китайська армія 2 млн. В Ізраїлі ізраілітян 9 млн. Палестинців 3 млн. Армян 2 мл. СІЛЬСКИХ ЛЮДЕЙ В СЕЛАХ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ 6!!! МЛН. Це незабагато ???? А народжують в селах 3-5 дітей. В місті 0-1 дитина. І через 4 роки сюди приїди 6*4 млн ==24 млн дітей виросших з сіл. Де їм знайти роботу ? Де ви візьмете стільки грошей на створення робочих місць ?? Якщо на створення одного тре витратити з держави 2 млн грн?? ???!!!! Де в соц захисті найдете стільки грошей на виплати. Якщо зараз вони всі інваліди з децтва пооформляли групи дитинства. !!! І на комунальні теж держава їх обеспечує. Де стільки державі взяти грошей ???????!!!
Валентина
16 жовтня 2021 р., 09:23
Чому в моє врем'я новонароджених дітей заражали стафілококом. ( 1976-1977 роки) Мокали руки в спец розчин стафілокока і змащували новонароджених дітей в роддомах. Це ДУЖЕ ДАЄ НА ОЧІ!!! І на шкіру, і на піджелудочну і на всі органи!!! СТАФІЛОКОКРВІ ДІТИ СЛІПІ, ПОГАНО БАЧАТЬ. Чому зараз не використовують ций метод по відношенню до новонароджених сільських дітей??? По перше батьки дитини чимось будуть зайняті . По друге так безрезультатно пройде їх життя.
Сергій
16 жовтня 2021 р., 09:27
При СССР урожайність була 20-30 центнерів з гектара. Зараз урожайність 130 центнерів з гектара. Навіщо вам люди в селах. А чи непроще зробити левітацію ( землетрус на низовині, біля річок). Най будинки розваляться . Згорнути амер. трактором Кетрін вдолину.
Оголошення
live comments feed...