• Головна
  • Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей
11:36, 15 жовтня
6

Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей

Осінні шкільні канікули хочуть зробити удвічі довшими через масову госпіталізацію дітей

Найімовірніше, цьогоріч школярі відпочиватимуть осінню не звичні 2 тижні, а майже місяць. Виною тому масова госпіталізація дітей. Зокрема, понад 20% від госпіталізованих – це діти. Таким є результат лютування штаму "Дельта".

Відтак у МОЗ таки хочуть зробити канікули довшими.

"Скоріше за все, канікули будуть трошки продовжені. Зазвичай вони тривають протягом двох тижнів, ми зараз дискутуємо про термін в 3-4 тижні", – сказав заступник міністра охорони здоров'я – головний санітарний лікар Ігор Кузін.

За його словами, на стаціонарному лікуванні з коронавірусною хворобою перебуває 607 дітей – це 21% від кількості ліжок для хворих з COVID-19, які були виділені на педіатричному напрямку. Він додав, що діти більш активно залучаються в епідемічний процес.

"Через це велика кількість класів зачиняється через випадок коронавірусу у дитини або вчителя. Весь клас вважається контактним, і він зачиняється на "умовний" карантин", – підкреслив головний санлікар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Федук Саша
16 жовтня, 09:06
В Польщі при прийняті дитини в школу чи дитсадок обов'язково повинні злати такі документи : песел ( приписку до підприємства, де працюєш, оплату в соц захист ( обов'язково офіційна робота ) , І КОПІЮ КОВІДНИХ ПАСПОРТІВ ОБОХ БАТЬКІВ. !! Чому в нас на СОЦІАЛЬНИЙ набутий ЕМУНІТЕТ йдуть хворі батьки???? Чому заражають не тільки дітей, але і старих ( стареньких )батьків ?????
Федук Саша
16 жовтня, 09:10
Чому в ізраїлі всі дорослі привиті. В них привтвка в лютому вже буде третя. Там в електричку непускають, в автобус непускають , в готель непускають ,на роботу непускають , в школу непускають без прививки .В ІЗРАЇЛІ НАВІТЬ ДІТИ ОТРИМУЮТЬ ПРИВИВКИ І КОВІДНІ ПАСПОРТА !!!! А в нас чому не так ???
Федук Саша
16 жовтня, 09:18
Китайська армія 2 млн. В Ізраїлі ізраілітян 9 млн. Палестинців 3 млн. Армян 2 мл. СІЛЬСКИХ ЛЮДЕЙ В СЕЛАХ ПО ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ 6!!! МЛН. Це незабагато ???? А народжують в селах 3-5 дітей. В місті 0-1 дитина. І через 4 роки сюди приїди 6*4 млн ==24 млн дітей виросших з сіл. Де їм знайти роботу ? Де ви візьмете стільки грошей на створення робочих місць ?? Якщо на створення одного тре витратити з держави 2 млн грн?? ???!!!! Де в соц захисті найдете стільки грошей на виплати. Якщо зараз вони всі інваліди з децтва пооформляли групи дитинства. !!! І на комунальні теж держава їх обеспечує. Де стільки державі взяти грошей ???????!!!
Валентина
16 жовтня, 09:23
Чому в моє врем'я новонароджених дітей заражали стафілококом. ( 1976-1977 роки) Мокали руки в спец розчин стафілокока і змащували новонароджених дітей в роддомах. Це ДУЖЕ ДАЄ НА ОЧІ!!! І на шкіру, і на піджелудочну і на всі органи!!! СТАФІЛОКОКРВІ ДІТИ СЛІПІ, ПОГАНО БАЧАТЬ. Чому зараз не використовують ций метод по відношенню до новонароджених сільських дітей??? По перше батьки дитини чимось будуть зайняті . По друге так безрезультатно пройде їх життя.
Сергій
16 жовтня, 09:27
При СССР урожайність була 20-30 центнерів з гектара. Зараз урожайність 130 центнерів з гектара. Навіщо вам люди в селах. А чи непроще зробити левітацію ( землетрус на низовині, біля річок). Най будинки розваляться . Згорнути амер. трактором Кетрін вдолину.
Оголошення
live comments feed...