• Головна
  • Хмельницький – переможець всеукраїнського конкурсу зі сталої мобільності та якості повітря
15:40, 30 жовтня 2021 р.

Хмельницький – переможець всеукраїнського конкурсу зі сталої мобільності та якості повітря

Хмельницький – переможець всеукраїнського конкурсу зі сталої мобільності та якості повітря

Хмельницький виборов 1 місце у всеукраїнському конкурсі «Краще місто» в номінації «Повітря» серед міст з чисельністю населення понад 250 тис. жителів. На 2-му місці – місто Вінниця. Днями відбулось урочисте нагородження міст-переможців конкурсу.

ГО «Центр екологічних ініціатив «Екодія» влітку 2021 року запустила конкурс «Краще місто» з двома номінаціями – «Повітря» та «Мобільність».

Для участі у конкурсі необхідно було подати відповідну заявку від міста. Далі відбувалось опитування жителів міст-учасників конкурсу. Зокрема, щодо оцінки якості громадського транспорту, ситуації з паркуванням, велосипедною інфраструктурою, зеленими зонами та моніторингом якості повітря. Організатори конкурсу отримали понад тисячу таких відгуків.

Система оцінювання заявок була багатовимірною: це і відгуки громадськості, і статистичні дані (наприклад, дані щодо викидів, оцінка розподілу бюджетів, реєстрація старих автомобілів).

Члени журі оцінили кожну заявку й обговорили спірні питання. Для кожної з двох номінацій був свій склад експертного журі.

Переможців визначали у чотирьох категоріях: міста до 50 тис. мешканців, від 50 до 100 тис., від 100 до 250 тис. та понад 250 тис. населення.

Загалом на конкурс надійшло 33 заявки від 27 міст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький #екологія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...