• Головна
  • У Хмельницькому можливо безкоштовно здобути знання зі службою зайнятості
12:04, 2 листопада 2021 р.

У Хмельницькому можливо безкоштовно здобути знання зі службою зайнятості

У Хмельницькому можливо безкоштовно здобути знання зі службою зайнятості

Хмельницька обласна служба зайнятості запрошує взяти участь у семінарах, вебінарах, засіданнях клубів, майстер-класах,  які організовуються у центрах зайнятості/філіях області з 01 по 05 листопада цього року.

На цих заходах можна: дізнатися про ситуацію, яка склалася на ринку праці, розширити свої уявлення про джерела вакансій та оволодіти методами збору інформації про вільні робочі місця, згенерувати ідею для власного бізнесу, навчитися впоратися зі стресом, дізнатися як уникнути трудового рабства, оволодіти навичками написання резюме, рекламування себе як професіонала, підготуватися до співбесіди з роботодавцем, враховуючи психологічні аспекти.

Графік запланованих заходів у центрах зайнятості та філіях Хмельницького ОЦЗ з 01 по 05 листопада 2021 року.

Відкрита школа онлайн комунікацій Хмельницької ОСЗ.

Бажаєте дізнатися про діяльність, послуги, заходи, проєкти  та інновації служби зайнятості, ризики нелегальної трудової міграції; отримати інформацію з питань законодавства про зайнятість, як відкрити власну справу; набути навиків складання резюме та використання його у пошуку роботи; взнати основні кроки підготовки до співбесіди з роботодавцями; навчитися користуватися  інтернет-ресурсами  та онлайн-сервісами з метою пошуку роботи, отримання професійної інформації, додаткових знань та компетенцій; отримати професійне проконсультування щодо вибору чи зміни професії, сфери трудової діяльності, напряму подальшого навчання або перенавчання  згідно з інтересами, здібностями, станом здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці?

Графік проведення заходів у Відкритій школі онлайн комунікацій Хмельницької обласної служби зайнятості на листопад 2021 року.

Професійне навчання.

Якщо ви у пошуку роботи, або хочете оволодіти новою професією, служба зайнятості пропонує пройти професійне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації під гарантоване легальне працевлаштування.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний Графік комплектування груп для професійного навчання зареєстрованих безробітних у навчальних закладах на листопад 2021 року.

Усі послуги служба зайнятості надає БЕЗКОШТОВНО.

За матеріалами Хмельницького обласного центру зайнятості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хмельницький #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...