• Головна
  • На Хмельниччині продовжують порушувати правила карантин (ФОТО)
17:39, 7 грудня 2021 р.
1

На Хмельниччині продовжують порушувати правила карантин (ФОТО)

На Хмельниччині продовжують порушувати правила карантин (ФОТО)

Поліцейські склали 76 адмінпротоколів за порушення правил щодо карантину

Протягом 06.12.2021 р. працівниками Держпродспоживслужби охоплено контролем 135 суб’єктів господарювання, з них 8 ЗОШ, 9 дошкільних закладів, 1 ПТУ, 11 закладів громадського харчування, 50 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 32 об’єкти торгівлі непродовольчими товарами, 7 агропродовольчих ринків та 16 інших об’єктів.

У ході перевірок виявлено порушення на 14 об’єктах, надано 14 пропозицій щодо їх усунення, складено 4 протоколи про порушення санітарних норм, передано 11 інформацій для реагування в органи місцевого самоврядування, проведено 115 профілактичних бесід із суб’єктами господарювання, передано 7 інформацій для реагування до підрозділів ГУ Національної поліції.

За добу Патрульною поліцією Хмельниччини було проведено 98 перевірок маршрутних транспортних засобів, 29 разів проведено патрулювання прибудинкових територій багатоповерхових житлових будинків; 31 раз проведено поверхневий огляд громадян та перевірку документів; 36 разів перевірено заклади з масовим перебуванням людей (кінотеатри, заклади громадського харчування, фітнес центри та ін.). Складено 7 постанов за порушення вимог щодо використання засобів індивідуального захисту.

Поліцейськими Хмельницької області 06.12.2021 року складено 76 адмінпротоколів (всього 13494 протоколи) за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). Протягом минулої доби перевірено 73 транспортних засоби та 95 осіб, які в них перебували. Відповідно до розпорядження №66 від 10 серпня 2020 року «Про пасажирські перевезення», з метою забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних заходів, було перевірено 62 транспортних засоби.

Також до оповіщення населення щодо дотримання карантинних обмежень залучаються підрозділи ГУ ДСНС України у Хмельницькій області. За добу 06 грудня 2021 року здійснено 1 виїзд підрозділами Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області для інформування населення (за допомогою сигнально-гучномовних пристроїв) щодо дотримання протиепідемічних заходів та необхідності вакцинації, в ході якого охоплено місць з масовим перебуванням людей – 2, вулиць – 4, зупинок громадського транспорту – 24.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Спецтема
З самого початку спалаху COVID-19 IPC грає важливу роль в профілактичних і пом'якшуючих заходах. Щоб забезпечити засноване на фактичних даних керівництво за якістю і оперативне реагування на глобальний попит, ВООЗ скликала Спеціальну консультативну групу експертів з профілактики та інфекційного контролю у рамках.

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Свет исчез, вместе с виртуальными курсами основанными на виртуальных 0×0=?)
7 грудня 2021 р., 19:16
Денежная единица может определяться, как основной номинал денежной системы, его название[3], которое реализуется в кратных и дробных (фракциях)[4][5], обозначая достоинство монет и банкнот[6]; основной элемент денежной и валютной систем, единица счёта, мера счёта, денежный знак (как форма представления денег или как вид денег, участвующих в обращении), единица, которая содержит установленную законом массу драгоценного металла (золота или серебра), мера стоимости, счётная единица, единица для расчётов, просто единица, в которой выражаются цены товаров и услуг, валютный курс, ведутся расчёты[7][8][9][1][10][11], иначе говоря, которая принимается в данной стране за масштаб цен (служит для выражения цен товаров и услуг в сопоставимых величинах, в одном масштабе)[12][13][14][15]. В период господства полноценных ходячих монет и зарождения бумажно-денежного обращения вместо термина «денежная единица», как правило, использовалось понятие «монетная единица»[16]. Денежная единица — это также одно из основных значений термина «валюта»[17][18][19][20].
Оголошення
live comments feed...