• Головна
  • Хмельницький нагороджено міжнародною премією OGP Awards
07:42, 16 грудня 2021 р.

Хмельницький нагороджено міжнародною премією OGP Awards

Хмельницький нагороджено міжнародною премією OGP Awards

15 грудня відбулося урочисте відкриття Глобального саміту Партнерства «Відкритий Уряд» та церемонія нагородження переможців премії OGP Awards, що цього року проходить в Кореї.

Це - найважливіша подія у сфері відкритого урядування, що буде присвячена обговоренню прогресу Партнерства за 10 років та визначення бачення його майбутнього на наступні роки.

У рамках Саміту заплановані онлайн-заходи, присвячені громадській участі, боротьбі з корупцією, інклюзивним цифровим інноваціям, зміцненню громадянського суспільства та ін. Україна протягом десятиріччя є активною учасницею Партнерства «Відкритий Уряд». В рамках відповідної Ініціативи Уряд спільно з партнерами від громадського сектору реалізує важливі реформи відкритого урядування, які змінюють країну. У 2021 році вперше було започатковано майданчик для долучення місцевого самоврядування – OGP local. Три українських міста: Тернопіль, Хмельницький та Вінниця пройшли відбірковий тур і стали одними з небагатьох міст світу, які отримали членство в OGP local.

Також кожна країна могла номінувати одне зобов’язання на найвищу нагороду Партнерства – премію Open Government Awards. Номінації премії розподілені на 2 рівня: національний – OGP Impact Awards та місцевий – OGP Local Innovation Awards.

Україну представляли одразу два міста - Вінниця та Хмельницький, а також проєкт "Prozorro. Продажі". Khmelnytskyi, Ukraine | Community Economic Development - заявка презентувала бачення міста і передбачала розробку та впровадження Плану дій «Зелене місто», а також створення інтерактивного простору для школярів, студентів та дорослих “Центр Гуфі” для інформування про систему поводження з відходами та вплив сміття на навколишнє середовище. Vinnytsia, Ukraine | Liason Offices for Citizen Participation - заявка про створення мережі для розвитку участі громадськості в населених пунктах, які ввійли до Вінницької територіальної громади.

Головна мета - підвищення громадської активності мешканців та допомога у створенні та розвитку організацій громадянського суспільства. Ці два міста стали переможцями міжнародної премії OGP Local Innovation Awards: Хмельницький посів заслужене 1 місце, а Вінниця 3-тє місце. Асоціація міст України та Хмельницьке регіональне відділення АМУ щиро вітає переможців міжнародної премії OGP Awards: Хмельницький з 1 місцем, а Вінницю з 3 місцем!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міжнародна #премія #OGP_Awards #Хмельницький
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...