• Головна
  • На Хмельниччині жінка спіймала «на гарячому» двох мародерів
08:59, 8 березня

На Хмельниччині жінка спіймала «на гарячому» двох мародерів

На Хмельниччині жінка спіймала «на гарячому» двох мародерів

Не­що­дав­но про­ку­ра­ту­ра по­ві­дом­ля­ла, що кож­но­го хто вчи­ня­ти­ме зло­чи­ни про­ти влас­ності в умо­вах во­єн­но­го ста­ну в цей не­лег­кий для кра­їни час бу­де зат­ри­ма­но та при­тяг­ну­то до кри­мі­наль­ної від­по­ві­даль­нос­ті, і ось ма­ємо ви­па­док.

За про­це­су­аль­но­го ке­рів­ниц­тва Кам’янець­-По­діль­ської ок­ружної про­ку­ра­ту­ри двом чо­ло­ві­кам по­ві­дом­ле­но про пі­доз­ру у кра­діж­ці, по­єд­на­ній з про­ник­ненням у жит­ло (ч. 3 ст. 185 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни).

4 бе­рез­ня, у с. Бо­риш­ківці Кам’янець­-По­діль­сько­го району двоє міс­це­вих жи­те­лів про­ник­ли у при­ват­ний бу­ди­нок од­но­сель­чан­ки. «На га­ря­чо­му» їх спій­ма­ла влас­ни­ця осе­лі та вик­ли­ка­ла пра­во­охо­рон­ців.

Чо­ло­ві­ків зат­ри­ма­но у по­ряд­ку ст. 208 Кри­мі­наль­но­го про­це­су­аль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни. Зат­ри­ма­ним об­ра­но за­по­біж­ний за­хід у виг­ля­ді три­ман­ня під вар­тою.

До­су­до­ве роз­слі­ду­ван­ня у кри­мі­наль­но­му про­вад­женні здій­сню­єть­ся слід­чи­ми Кам’янець­-По­діль­сько­го район­но­го уп­равлін­ня по­лі­ції ГУНП у Хмель­ницькій об­ласті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кримінал #хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...